Декоративна штукатурка, ціна декоративна штукатурка,купити декоративна штукатурка

Декоративна штукатурка - Сахара
Декоративна штукатурка - Marsel
Декоративна штукатурка - Grotto  Декоративна штукатурка - Kristal
Декоративна штукатурка - Creos Декоративна штукатурка - Country
Декоративна штукатурка - Marmorino Finish
Декоративна штукатурка - Travertin
Декоративна штукатурка - Авторська фактура
Декоративна штукатурка - Velutto Gold
Декоративна штукатурка - Travertin White
Декоративна штукатурка - Velutto silver

Декоративна штукатурка за останній час набула неабиякої популярності, і завдячувати цьому слід значній кількості переваг у порівнянні з вже надокучливими шпалерами чи будь-якими іншими оздоблювальними матеріалами для стін, якими давно нікого не здивуєш. Декоративна штукатурка - це просто неосяжні можливості при створенні незліченної кількості авторських декоративних структур, орнаментів, фактур, тощо. Венеціанська штукатурка започаткувала все розмаїття декоративних штукатурок, вона була створена з метою максимально правдоподібно імітувати поверхню природного відполірованого мармуру.Венеціанська штукатурка відтворює період Древньої Італії, є розкішною окрасою для класичних інтер'єрів. При теперішній ситуації, яка склалась на сучасному ринку в даній галузі, ми маєм можливість обирати серед великої кількості малюнків та фактур, які давно вже перевершили тогочасні різновиди, і не лише багацтвом орнаментів, але й високими експлуатаційними якостями. Адже фахівці постійно працюють над вдосконаленням складу декоративних штукатурок й віднаходженням нових технологій нанесення.Перед тим,як купити декоративну штукатурку ознайомтесь з її різновидами нижче.

Безперечно, якість нанесення, мистецьке втілення задуму, та й, зрештою, наскільки якісно буде виконане відтворюване покриття, залежить від майстра з нанесення декоративної штукатурки (декоратора). Це людина, котра повинна володіти знаннями про технологію роботи з даним матеріалом, всіма нюансами, що можуть виникнути в процесі праці, мати креативне дизайнерське бачення, творчий підхід, не боятись інновацій та експерементувати. Адже, лише так створюються, насправді, цікаві індивідуальні нетипові проекти. Достатньо подивитись на виконану роботу і відразу наочно маєм змогу побачити фахових рівень майстра, наскільки він творча особистість. Зовнішній вигляд задекорованої стіни залежить від структури матеріалу, що використовується, а також від інструментів, що застосовують під час роботи. А тривалий термін експлуатації та міцність декоративного покриття стін можна гарантувати лише при умові, якщо технологія нанесення була чітко дотримана.

Різновиди декоративної штукатурки Декоративна штукатурка для стін є достатньо різноманітна. В залежності від складу можна виокремити наступні види: гіпсова, вапняна, акрилова, силіконова, вінілова й силікатна. Власне, від складу, перш за все, залежать експлуатаційні характеристики покриття: чи можна його наносити в приміщеннях з підвищеною вологістю, чи дозволяється вологе прибирання, наскільки воно буде стійким до стирання і механічних навантажень.

Давайте визначимось з вибором….

Мінеральна декоративна штукатурка Вона має високу повітропроникність, антибактеріальні властивості (перешкоджає утворенню плісняви), стійка до стирання та механічних навантажень. Недолік – безперешкодно пропускає воду і при дії вологи, без додаткового захисту, може зруйнуватись. Проте, якщо захистити вапняну основу декоративним лессірувальним покриттям, на основі сілоксана типу Velature мінеральна штукатурка стін набуде водовідштовхуючих властивостей і стане надзвичайно міцною і надійною в експлуатації. За таких умов її можна використовувати на фасадах і в місцях з підвищеним експлуатаційним навантаженням. Та найголовніше слід наголосити, що мінеральна штукатурка якнайкраще підходить для приміщень з різкими перепадами температур і вологи, які неопалюються, де є велика ймовірність виникнення грибка чи плісняви. Декоративні штукатурки, які є особливо надійними і маю високі експлуатаційні показники, до них належать: , ,. Слід особливо обережно поводитись з мінеральними штукатурками перші чотири тижні після нанесення, тому, що ще не пройшла карбонізація (цілковите висихання). Варто сказати й про те, що сучасні технологічні вдосконалення складників і додавання особливих компонентів до деяких декоративних штукатурок, наприклад: Marmorino Classico, Grassello di calce, після цілковитого висихання, вони стають досить міцними, добре миються і служать довгі роки без додаткового захисту.

Акрилова декоративна фарба і штукатурка Має водовідштовхуючі властивості, створює щільний непроникний захист пофарбованих стін, зазвичай, еластична, здебільшого може фрагментарно реставруватися. Але, якщо порушується цілісність покриття, то непроникність втрачається. І тому, в приміщеннях, де стіни ще не "вистояні" або піддаються динаміці, з тих чи інших причин, варто використовувати лише акрилові штукатурки, які реставруються. Оздоблення декоративною штукатуркою цього типу набуло найбільшої популярності. Свій вибір люди зупиняють на ньому завдяки великому розмаїттю декоративних ефектів, візерунків, які можна одержати з її допомогою. В залежності від всіляких структурних додавань, декоративні штукатурки на основі акрилу професійний майстер може зробити: рельєфними, об'ємними, набути еластичності - Marsel, перетворитися на замшу – , переливатися ніжними відтінками схожими на шовк – або шовковий оксамит – ; імітувати малюнок шліфованого мармуру – Venecia; відчути себе в сонячній пустелі або гармонійно вписатись в лаконічний стриманий hi-tech – , і т. д..

Акрилова декоративна штукатурка часто створює тонку плівку на пофарбованій поверхні з делікатним малюнком, що ледь проглядається, і тому її ще часто називають "декоративною фарбою для стін".

Вінілова декоративна штукатурка Це штукатурка на основі вінілових полімерів має чудову пластичність, чітко передає до найменших деталей відтиснуті в ній фактурні валики, тампони і навіть листя папороті чи клена. За допомогою цих складників створюються найтонші декоративні покриття зі складною фактурою, але, звичайно, вмілим кваліфікованим майстром.

Силіконова декоративна штукатурка Оздоблення стін фарбою цього виду часто використовується у поєднанні з мінеральною штукатуркою, якщо потрібно надати додатковий декоративний ефект і вологостійкість. На особливу увагу заслуговує декоративна штукатурка на основі силоксана або силікона, яка поєднує всі найкращі якості декоративної штукатурки: вологостійкість, стійкість до механічних впливів, до перепадів температур і вологи. На сьогодні, силіконова декоративна штукатурка і фарба є найкращим оздоблювальним матеріалом даної групи серія фасадних штукатурок безумовно краще рішення для фасадів у кліматичних зонах з перепадами температур і вологи.

Хибно вважати, що силіконова штукатурка і фарба є дорогими нашою ціною Ви будете приємно здивовані.

Купити декоративну штукатурку Ви можете в нас на фірмі. У каталозі взірців декоративної штукатурки, який Ви можете переглянути на нашому сайті, маєте змогу вибрати найкращий оптимальний варіант для Ваших потреб і в ціновій категорії, яка буде прийнятною для Вас. Ми маємо змогу запропонувати продукцію найвищого європейського ґатунку за цінами, які Вас влаштують.

ВИРОБНИК ДЕКОРАТИВНИХ ШТУКАТУРОК