Декоративна штукатурка, ціна декоративна штукатурка,купити декоративна штукатурка

КУХНІ ВІД ВИРОБНИКА

Кухня на замовлення - це особливе місце у нашому помешканні, незалежно від того чи вона знаходиться в однокімнатній квартирі, чи у великому власному будинку. Саме на кухні, зазвичай, родина зустрічається і проводить найбільше часу разом, а де найбільше посиденьок з нашими друзями і найближчими людьми? Звісно, теж на кухні. Якщо поміркувати, то це закладене вже в нашій ментальності. І тому, якщо Ви зараз саме в ситуації, коли маєте намір її оновити, змінити чи спроектувати " з нуля " сучасну кухню на замовлення, ми в цьому Вам допоможемо.

Почати слід із визначення зонування приміщення й майбутньої техніки: в якій кількості та яких габаритів вона буде, вмонтованою чи автономною. Наша компанія займається проектуванням і виготовленням стильних авторських кухонь, сучасних кухонь на замовлення, адаптацією, дизайнерським та технічним вдосконаленням Ваших побажань і бачень.

Перш за все, на що ми звертаємо увагу, потрапляючи на кухню - це фасади. Сьогодні на ринку їх представлена велика кількість, вони різняться стилем, довговічністю, особливістю в експлуатації, ціною тощо. Більш детальну інформацію Ви можете перечитати на нашому сайті у розділі " Меблеві фасади " . Те, що не настільки кидається в очі, проте дуже важливе - це механізми і фурнітура.Саме на них припадає найбільше експлуатаційне навантаження, вони найчастіше виходять з ладу.І тому, на них не варто економити, якою б звабливою не була ціна китайських виробників.Ви повинні розуміти, що лише продукція фірм, які добре зарекомендували себе на ринку не один рік, прослужить довгий час.Особливо, це потрібно враховувати, якщо в сім’ї є малюки, а вони дуже люблять господарювати з дорослими на кухні.В цьому випадку, найкращим рішенням будуть механізми з дотягами для дверцят і шухляд.Вони не лише безшумні, але й безпечні для дитини, завдяки їх плавному закриванню вона не травмується.

Окрім того, не слід забувати про торцювання. Найпоширеніше - торцювання меламіном і торцювання ПВХ. Для кухні варто обрати ПВХ, меламін не витримає пари, перепадів температур і решти "катаклізмів", які трапляються на кухні. Стільниця - робоча площина меблів, вона повинна бути не лише гарною, стильною і гармонійно поєднуватись з фасадами та фурнітурою, але й практичною у догляді та експлуатації.

Також, на стадії проектування, зверніть увагу на: тип навісних шафок (розсувні та з відкриванням вгору), плінтус (бюджетний пластиковий і якісний алюмінієвий), цоколь (з ДСП, пластиковий чи алюмінієвий). Ми перелічили головні складові з якими Ви можете частково визначитись й обміркувати ще до зустрічі з нашим дизайнером. В нашому підході до проектування кухні, ми завжди керувались цілковитою індивідуальністю замовника: членів його сім’ї, їхнього віку. Адже потреби літніх людей та дітей суттєво інші. Якщо в родині живуть тварини, теж має братись до уваги.

ТМ "Технології декору" докладе всіх зусиль для Вашого комфорту і зручності. Спроектуємо оптимальний варіант, в якому розумно будуть співвідноситись ціна-якість. Завжди працювали і працюємо для наших замовників із розумінням, що немає потреби надміру витрачати кошти та платити за те, чим Ви не будете користуватись. Завдяки співпраці з фахівцями ТМ "Технології декору" у Вашій оселі з’явиться не просто місце для приготування їжі, а затишний куточок, де залюбки всією родиною будете спільно проводити час, зустрічати друзів, святкувати сімейні свята.Віримо, що з нашою кухнею Вам завжди буде тепло, сімейно та смачно.

Сучасна кухня (МДФ-Фарба)

Кухні на замовлення

Сучасні кухні

Кухні з масиву дерева

Кухня на замовлення з комбінованих фасадів: фарба і масив дерева