Декоративна штукатурка, ціна декоративна штукатурка,купити декоративна штукатурка

Авторські меблі

ДІМ- найважливіше місце в нашому житті, де ми відпочиваємо від роботи, спілкуємось з рідними і друзями, мріємо, виховуємо дітей……..Тому дуже важливі такі якості інтер’єру, як функціональність і комфортабельність, що створюють умиротворення і розслаблення. Все в домі (квартирі) має відповідати внутрішньому стану його господарів, їх характеру і темпераменту! Важливу роль в створенні Вашого інтер’єру також відіграють меблі: ,, вітальні, дитячі, прихожі! Розробляючи дизайн ваших меблів, ми підлаштуємося до Ваших вимог та потреб,запропонуємо та втілимо ідеї,що задовольнять Ваші смаки та можливості.

НАШ ДЕВІЗ:

*ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН!

*ВИСОКА ЯКІСТЬ!

*РОЗУМНА ЦІНА!

Завдяки нашій фірмі Ваші меблі будуть виглядати приголомшливо! У нас Ви знайдете великий вибір фасадів від класики до модерну, фурнітуру та інші комплектуючі від кращих європейських та українських виробників: BLUM, LINKEN, GTV,EGGER, SILESTONE, ПОЛІФАСАД, КРОНОУКРАЇНА, KRONOSPAN, SWISSPAN та багато інших!

1. Заміри приміщення БЕЗКОШТОВНО!

Візьмемо реальну картину приміщення: нерівні стіни, виступи, ніші, труби і радіатори опалення та інше. Ви хочете мати меблі, при цьому позбувшись вище перелічених проблем? Наша фірма виготовить меблі нестандартних розмірів з різними конструктивними особливостями. Вам достатньо зателефонувати і викликати дизайнера для замірів вашого приміщення. Усі роботи виконаються швидко, точно і в зручний для Вас час.

2.Розробка дизайну меблів в 3D БЕЗКОШТОВНО!

Ми займаємося розробкою, проектуванням і встановлюємо меблі за індивідуальними проектами. Ми створимо інтер’єр Вашої квартири , дому чи офісу за допомогою дуже вишуканих і, без сумніву, функціональних меблів. Ми створимо Вашому приміщенню індивідуальність.

3.Доставка меблів БЕЗКОШТОВНО!

Доставка меблів в межах міста Львова відбувається безкоштовно!

4.Монтаж меблів БЕЗКОШТОВНО!

Ми швидко і якісно змонтуємо будь-які Ваші меблі.

МИ СТВОРИМО НЕПОВТОРНИЙ СТИЛЬ САМЕ ДЛЯ ВАС 
А ТАКОЖ ЗАТИШОК ТА КОМФОРТ У ВАШОМУ ДОМІ!
        
ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН 3 РОКИ!
Авторські кухні * Шафи - купе * Корпусні меблі.