Декоративна штукатурка, ціна декоративна штукатурка,купити декоративна штукатурка

Дизайн інтер'єру

Наша компанія - "Технології Декору" була створена у 2005 році внаслідок об'єднання єдиної команди професіоналів-однодумців, групи людей, котрі мали на меті виконувати роботи та надавати послуги найвищого рівня в сфері декорування та оздоблення інтер'єрів. Проте, від початку заснування ми були націлені на розширення спеціалізації, якісний розвиток фірми та самовдосконалення. Отож, як наслідок, компанія динамічно зростала, набирала обертів, впевнено зарекомендувала себе на ринку, створивши гідну конкуренцію провідним фірмам у даній галузі. За нетривалий час значно зріс штат компанії, з'явились нові торгові марки із широким спектром їхньої продукції, збільшилась і кількість пропонованих нами послуг, які ми виконували на високому фаховому рівні. Тривалий час ми міркували над ідеєю створення власного відділу по створенню "Дизайну Інтер'єру", який би був еталоном якості та гарантом доступної ціни для наших клієнтів. Таким чином, у 2016 році, після тривалої кропіткої праці, ретельного відбору, був створений дизайнерський відділ. На сьогодні ТМ "Технології Декору" Вам пропонує:

Замовлення дизайну
ЕКОНОМ -
6 $
СТАНДАРТ -
12 $
ПРЕМІУМ -
18 $
Виїзд на заміри Виїзд на заміри СТАНДАРТ + АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
-//- Погодження проекту
-//- Плани умеблювання
3D-візуалізація 3D-візуалізація
-//- Робочі креслення
Переваги при замовленні дизайну інтер'єру з пакетом "Преміум".
Система знижки на товари/послуги % Безкоштовно
Ремонтно-будівельні роботи 5% Виїзд на заміри
Декоративні штукатурки 20% Складання кошторису
Авторські меблі 10% Консультація щодо матеріалів та послуг
Гіпсові 3D-панелі 10% Доставка матеріалів
Клінкерна плитка та цегла 10% Кава і гарний настрій

Дизайн квартири по вул. Балабана

Проект однокімнатної квартири площею 55.66 м.к. в новобудові, розроблявся під потреби власниці створити комфортне практичне житло для подобової оренди, яка б перш за все була просторою ,з правильною ергономікою та комфортна для майбутніх гостей. Складна конфігурація квартири та відсутність достатнього природнього освітлення ,що в свою чергу негативно вплинуло на інсоляційні показники заставило змінити планувальне рішення квартири. Відмова від перегородок стала передумовою для поділу приміщення на зони з можливістю розміщення 6 спальних місць, функціональної кухні, просторої вітальні та достатнього простору для їдальні. Вільне планування та стиль функціоналізм, сформували легкий простір, не перенавантажений декоративними елементами, які б унеможливлювали прониканню природного світла у всі закутки відкритого простору приміщення.

Ізольована ванна кімната ,невеликих габаритних розмірів укомплектована усім необхідним з використанням плитки кольору графіт стала акцентом квартири та яскравим спогадом для майбутніх її відвідувачів.

Дизайн інтер'єру

Дизайн приватних будинків Дизайн комерційних приміщень
Розробка ескізного проекту * Робочий проект * 3D-Візуалізація * Авторський нагляд