Декоративна штукатурка, ціна декоративна штукатурка,купити декоративна штукатурка

Про нас

Компанія «Технології декору» - ми саме та компанія, яка зібрала сучасні засоби та пропозиції для створення комфортного та затишного вирішення Вашого інтер’єру. Пріоритетним для себе ми обрали досягнення поставлених цілей, а цілями для нас є виконання усіх Ваших задумок та побажань по реалізації дизайну для Вашого житла. На протязі 10-ти років ми працюємо у сфері дизайну,оздоблювальних матеріалів, виготовленні меблів та декоративних матеріалів. Ми завжди в пошуку новинок, цікавих ідей та неординарних рішень для створення комфортного життя у Вашому помешканні.

До принципів, яких ми завжди дотримуємся, ми відносимо: надання максимально якісних послуг, доступність цін для нашого клієнта, вчасне виконання чітко поставлених задач. Наявні у нас інструменти для виконання поставлених цілей дозволяють нам добитися результатів, які задовільнять Вас. Професіоналізм наших працівників, старанність та наполегливість не один рік дозволяють нам бути впевненими та заявляти, що немає побажань чи затій, які неможливо виконати. Плідна співпраця з клієнтом не раз приносила плідний результат для всіх. На час виконання робіт центром нашої уваги є клієнт та його побажання. Ми використовуємо найновіші технології та матеріали для реалізації запланованого результату.

Технологія декору побудована на наступних засадах:

Основні пріорітети
ЯКІСТЬ ВИКОНАННЯ СЕРВІС ТА МЕНЕДЖМЕНТ
  • Робота для нас вважається виконаною тоді, коли вона зроблена якісно.
  • Ми контролюємо всі роботи на всіх етапах.
  • За кожним об’єктом, який ми ведемо, закріплений працівник, який стежить за виконанням робіт, їх якістю та терміном.
  • Перш, ніж приступити до робіт, ми аналізуємо всі побажання клієнта.
  • Для клієнта ми прораховуємо кошториси на всі види робіт. Ми займаємось усіма доставками, матеріалами чи організацією робочого процесу.
  • Оптимізуємо усі процеси так, щоб замовнику було комфортно брати участь у реалізацій своїх затій.