Декоративна штукатурка, ціна декоративна штукатурка,купити декоративна штукатурка

ШАФИ-КУПЕ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Мабуть, ніхто не візьметься заперечувати, що сучасні шафи-купе є одними з найпопулярніших різновидів меблів, і своїми позиціями не поступаються вже багато років. Чому так? Впродовж цього часу вони вдосконалювались і урізноманітнювались. І хоч колись і були упереджені бачення, що дизайнерські шафи-купе - це масивні громісткі коробки, та сьогодні думки людей змінились.Конструктури та дизайнери ТМ " Технології декору " також постійно вдосконалюються, ми стежимо за новими тенденціями в сфері проектування й дизайну.

Наша фірма своїм клієнтам пропонує шафи-купе від виробника. Завітавши до нас у офіс, Ви матимете змогу переглянути каталоги та порадитись з дизайнером. Якщо ж з великого асортименту виробника Вам нічого не припаде до душі - не біда. Тоді, ми спроектуєм саме Вашу - індивідуальну авторську шафу-купе, яка слугуватиме Вам вірою і правдою довгі роки, вивільнить в помешканні купу місця, зрештою, буде просто окрасою. Незалежно від того, чи це типова шафа виробника чи авторська,вона буде чітко продуманою до найменших деталей, виготовлена з високоякісних матеріалів, механізмів і фурнітури провідних фірм світу. В інтер'єрі це вже повноцінний окремий дизайнерський об'єкт. Він може бути максимально лаконічним й малопомітним або ж справжній витвором мистецтва. Виконувати функції не тільки зберігання речей, а й зонування приміщення, збільшення простору.

Наприклад, якщо у Вас з'явилась потреба розподілу однієї великої площі у помешканні на дві менші, тоді оптимальним вирішенням буде шафа-купе. Залежно від простору, вона може бути повноцінною - з глибиною, яка дозволить вішати одяг на плечики або ж мілкою, але так само вмістить багато необхідних речей повсякденного вжитку чи тих, якими користуєтесь рідко. Збільшення простору приміщення традиційно досягається завдяки світлому кольору матеріалу і дзеркалам (повністю на всі площини дверей або вмонтовані окремі елементи).

Також завдячуючи кутовим шафам-купе можна функціонально задіяти закутки, ніші в оселі, які жодним чином не використовувались. Дверні фасади шаф-купе можуть бути максимально бюджетними і лаконічними або ж декоровані кольоровим чи візерунковим склом, піскоструйними зображеннями, різноманітними малюнками з імітацією вітражу, фотодруку, зрештою, з найдорожчим варіантом - вітражним склом. Відповідно підбирається колір каркасу і профілю. Всі зрізані торці перекриваються оздоблюючою захисною кромкою. Матеріали, всі складові не токсичні і не алергічні.

Особливу увагу необхідно приділити продуманому розподілу місця для внутрішнього наповнення. Зазвичай, найвищі антресольні полиці слугують для речей великогабаритних чи сезонних, якими ми користуємось не так часто. А на рівні нашого росту розміщуються речі повсякденного вжитку. Зручні полиці для одягу, шухляди для білизни, фурнітура для краваток та шарфів, штанги для вішалок з одягом, «пантографи» (ліфти) - про це все детально проконсультують працівники нашої фірми. Запрошуємо Вас до нашого офісу, де матимете змогу переглянути каталоги, взірці матеріалів, більш детально поспілкуватись з працівниками нашої фірми й одержати всю необхідну інформацію, яка Вас цікавить.

Сучасні шафи-купе

Виробник шаф-купе