Декоративна штукатурка, ціна декоративна штукатурка,купити декоративна штукатурка

КОРПУСНІ МЕБЛІ

За час свого багатовікового існування корпусні меблі кардинально змінили функціональне призначення. Вони перестали бути просто засобом для зберігання речей, а стали окрасою житла. Їм приділяють дедалі більше уваги, адже корпусні меблі повинні бути продовженням, утвердженням стилю в оселю, а інколи й домінантою, задаючи тон решті оточуючих речей. Найбільший відсоток на меблевому ринку України займають саме корпусні меблі. І не дивно, бо ж вони найуживаніші та оточують нас повсякденно всюди.

Фірма ТМ "Технології декору" вже багато років займається проектуванням,дизайном та продажем готових корпусних меблів. У нас Ви маєте можливість замовити будь-які корпусні меблі для дому, офісу, закладів харчування, кав’ярень, барів, готелів, закладів освіти тощо. Поговоримо про корпусні меблі для оселі: передпокої, вітальні, спальні, гардеробні, дитячі кімнати, кухні, ванні кімнати, зашклені тераси, лоджії та балкони.Унікальністю і водночас зручністю таких меблів є їх модульність, тобто вони складаються з окремих частин.Вони між собою поєднані стилем і концепцією, проте можуть абсолютно окремо існувати одне від одного.Це дає змогу, при бажанні чи потребі, робити перестановку, взаємо замінювати елементи, доповнювати з часом.

Меблі для офісів, громадських, розважальних закладів та інше, перш за все репрезентують рівень фірми, її статус, фінансовий стан, смак власників (керівників). Це те, що першим бачить людина, котра потрапляє в нове середовище. І наскільки їй буде зручно, затишно, комфортно, залежить чи вона захоче повернутись знову. Справжнім порятунком такі меблі будуть для приміщень з нестандартним плануванням, де є ніші чи закутки, які на перший погляд можуть здаватися зайвими й псувати загальне сприйняття інтер’єру, проте їх можна з користю задіяти. Попри те, корпусні меблі стануть порятунком, якщо потрібно приховати, знівелювати дефекти будівництва чи ремонту.

Складових у корпусних меблях чимало: стелажі, полиці, антресолі, тумби, комоди, шафи, столи, стільці тощо. Для виготовлення корпусних меблів будь-якого призначення використовується здебільшого ДСП, окрім нього: дерево, шпоновані плити, пластик, скло, метал. Проектуючи корпусні меблі як для житла, так і для офісів, громадських закладів, перш за все ми турбуємось про Вашу зручність і здоров’я. Крім того, особливо увагу приділяєм зручності у користуванні та ергономіці. На виробництві ретельно стежать за якістю усіх матеріалів, які залучені до їх виготовлення. Вся продукція є цілковито безпечною, не токсичною, не алергічною.

ТМ "Технології декору" візьме на себе всі турботи з дизайну, конструювання, проектування, монтажу, що пов’язані з виготовленням корпусних меблів на будь-якій стадії. У ТМ "Технології декору" Ви можете замовити корпусні меблі українського виробника, єдине, що відрізнятиме їх від відомих світових брендів - це ціна.Ви одержите продукцію найвищого ґатунку, але при цьому не переплатите зайвих грошей.

Виробник корпусних меблів

Меблі на замовлення для ванної кімнати

Корпусні меблі для комерційних приміщень

Меблі для дитячої кімнати, прихожої, вітальні